Aquamarine Eyes - Rag a 03  blue bicolorMačiatka - vrh D

Matka: Bellissa Bianca, Aquamarine Eyes, SK                    Otec: Bonifác Corrybarci, SK
            Rag a - blue colorpoint                                                       Rag a 03 - blue bicolor
Testy oboch rodičov : HCM, PKD, FelV, FIV - negat., krvná skupina rodičov: A
Dátum narodenia: 26.06.2018
 
Danny Delight Aquamarine Eyes - Rag a 03  blue bicolor 
 Miláčik Danny bol najmenší kocúrik, ktorý mi svojím roztomilým výrazom a prvými - skoro tanečnými krôčkami pripomínal Dannyho z "Pomády". Ešte aj chlpky srsti mu stáli v pozore ako napomádované :-) Prívlastok Deligt - Potešenie, hovorí samo za seba ... je to zlatíčko, ktoré sa vždy privinie a s potešením pomojká.  
 
Diadem Deluxe Aquamarine Eyes - Rag a 03  blue bicolor
 Krásny  kocúrik s výrazným "véčkom", ktoré mu zdobilo hlavičku ako vzácny diadém, dostal rovnaké meno. Mimoriadne hravý, zvedavý, naháňajúci sa za pierkom , či loptičkou. Keď niečo uloví, tak už nepustí a nedovolí nikomu, aby mu to zobral. Malý kocúrik, ktorý vzbudzuje už teraz obrovský rešpekt. 
 
Diamond of The Night Aquamarine Eyes - Rag a  blue colorpoint 
 Jediný colorpointík vo vrhu, ktorý medzi svojimi skoro bielymi súrodencami tmavo žiaril ako diamant v noci. Milučký, jemnučký kocúrik so sladkým výrazom ako bábika. Napriek jemnému výrazu, je to mačiatko, ktoré sa nebojí výšok, miluje skákanie, naháňanie a predvádzanie bojových umení so svojimi súrodencami.
 
Danae Divine Queen Aquamarine Eyes - Rag a 03  blue bicolor 
 Mačička s dušou a nebojácnosťou dospelého tigra :-)  To je náš zázrak Danae. Neskutočne zvedavé a odvážne mačiatko, ktoré prebije svojich bratov, prvá nájde stratené mávatko, prvá musí všetko skúsiť ... Milujem tú jej nespútanosť, ale aj oddanosť a lásku, ktorú z nej cítim, keď si príde po pohladenie ...
 
Deianeira Sweet Princess Aquamarine Eyes - Rag a 03  blue bicolor
Vysnené  meno Deianeira dostala sladká mačička, ktorá sa už odmalička chovala ako princezná. Jemná, kľudná, maznavá, s dokonalým "véčkom", nádherným chvostom, ktorým mávala na svojich "ľudských" poddaných. Ale aj táto princeznička sa rada hrá, miluje mávatká, loptičku, všetko čo šuští a samozrejme svoj milovaný ružový peliešok ... ako správna princezná :-)
 
 
 
Fotografie mačiatok nájdete vo Fotogalérii - Vrh D pri menách jednotlivých mačiatok