ALYSSIA LUREAN HEAVEN

ALYSSIA LUREAN HEAVEN znamená v preklade "Alyssia nebo na zemi". Keď som sa zadívala do očí tejto mačičky, videla som nádherné blankytné nebo a keď jej meno vymyslela krstná mama, bolo rozhodnuté. Alyssia je nádherná nežná mačička, ktorá má kožustek ako biely obláčik. Má krásny profil, silné guľaté čelíčko, malé ušká a je mimoriadne prítulnej a milej povahy. Rada sa však hrá, naháňa so súrodencami a vystrája tak, ako každé malé mačiatko. Rastie z nej krásna mačacia slečna vhodná do chovu a na výstavy.

1.1.2014 sa naša nežná mačička Alyssia odťahovala spolu so svojou sestričkou Aimeé Reneé do Šale, do novej rodinky pani Evky. Som veľmi rada, že obe mačičky sú spolu, pretože od malička boli na seba veľmi naviazané a ja som sa hrozila chvíle, keď sa budú musieť rozlúčiť. Osud zasiahol a priviedol nám do cesty neskutočne milú pani Evku, ktorá sa okamžite zaľúbila do oboch našich "kočiek" a vytvorila im krásny domov v kruhu svojej rodinky.

Našej malej krásavici prajem na jej ceste mačacím životom nežnú ruku a veľké srdce svojej novej mamičky, do ktorého sa zmestí láska k obom mačiatkam.

Stále ťa budeme veľmi ľúbiť naša princezná.

Fotogaléria: ALYSSIA LUREAN HEAVEN